Elleri kooli kontaktid

Aadress: Lossi 15, Tartu 51003
kantselei: tel 7423705
fax: 7423611
kool@tmk.ee
Kool kasutab DVKd

Juhtkond

Direktor
Kadri Leivategija tel 7423767 kadri[ät]tmk.ee
Direktori abi - personalitöötaja
Maire Saar tel 7423705 maire[ät]tmk.ee
Haldusjuht
Peeter Illak tel 7423384 peeter.illak[ät]tmk.ee

Osakonnad

Klaveri ja oreli osakonna juhataja
Pille Taniloo pille[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Keelpilliosakonna juhataja
Kristel Eeroja-Põldoja eeroja[ät]hot.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Puhkpilli- ja löökpilliosakonna juhataja
Ursula Chillaud ursulachillaud[ät]yahoo.fr
Anneli Kuusk (noorteosakond) anneli@tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Kooridirigeermise osakonna juhataja
Lilyan Kaiv lilykaiv[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Lauluosakonna juhataja
Viviane Kallaste vivian[ät]hot.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Akordion, kannel, kitarr - juhataja
Ruth Kuhi ruth.kuhi[ät]gmail.com
(kõik osakonna õpetajad)
Kompositsiooni ja muusikateooria osakonna juhataja
Katrin Aller katrin[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Rütmimuusika osakonna juhataja
Ain Agan ain.agan[ät]gmail.com
(kõik osakonna õpetajad)
Pärimusmuusika osakonna juhataja
Eeva Talsi eevatalsi[ät]gmail.com
(kõik osakonna õpetajad)
Üldklaveri osakonna juhataja
Anu Russak anu[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Üldainete osakonna juhataja
Virge Prank-Vijard virge.prank-vijard[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Kooristuudio
Külli Lokko kyllilokko[ät]gmail.com
(kooristuudiost)

Tugiüksused

Õppejuht
Ain Tarro tel 7423705 ain[ät]tmk.ee
Õppekorralduse spetsialist
Piret Hendrikson tel 7423705 piret[ät]tmk.ee
Õppetöö arendusjuht
Virge Prank-Vijard virge.prank-vijard[ät]tmk.ee
Arendusjuht
Maiken Kull tel 7423705 maiken.kull[ät]tmk.ee
Projektijuht
Karin-Liis Haljaste tel 7423705 karinliis[ät]tmk.ee
Kontserdiosakonna juhataja
Lilyan Kaiv 7423705 lilykaiv[äy]tmk.ee
Korraldus- ja kommunikatsioonijuht
Taimi Sild tel 7423705 taimi[ät]tmk.ee
Haridustehnoloog
Tony Tonni tel 7423705 tony[ät]tmk.ee
IT juht
Mart Lilleleht mart[ät]tmk.ee
Raamatukogu juhataja
Sirje Olesk tel 7423705 sirje[ät]tmk.ee
Raamatukoguhoidja
Janika Vaniko tel 7423705 janika.vaniko[ät]tmk.ee
Helirežissöör, helistuudio juhataja
Martin Hein martin[ät]tmk.ee
Helirežissöör, orelimeister
Urmas Taniloo urmas.tanilo[ät]@tmk.ee
Klaverite hooldusmeister
Veli Sarv tel 56618911

Haldusüksused

Pearaamatupidaja
Vaike Mustkikkas tel 7442232 vaike[ät]tmk.ee
Haldusspetsialist
Enn Rossi tel 7423384 enn[ät]tmk.ee