Eller Brassi esikoht Venemaal 07. apr


Ansambel Eller Brass saavutas 1. koha kuni 15-20-aastaste vanuserühmas Venemaal, Petrozavodski A. Glazunovi nim. Riiklikus Konservatooriumis toimunud rahvusvahelisel puhkpilliansamblite konkursil "Silver Sounds".

Meie kooli pedagoog-metoodik, ansambli- ja orkestrijuht  Priit Sonn oli ka üks 12st Venemaalt, USA-st, Soomest jt riikidest pärit žüriiliikmest. 

Kokku osales 69 ansamblit neljas vanuserühmas. Paarist kõige silmapaistvamast võib veel välja tuua Sankt Peterburgi Maria Teatri metsasarvekvarteti ja tromboonikvarteti, kes pälvisid kõrgeimad autasud professionaalide e 21-30-aastaste vanusegrupis. 

Eller Brass esines koosseisus: Jüri Jõul, Karl Kivi, Villem Endel Tiits - trompetid, Artur Reinpõld, Eliise Tani, Richard Tamra - metsasarved,  Mait Peterson, Kevin Müürsepp - tromboonid, Imre Leopard, Siim Naaber - tuubad Jaan Kapp - illustraator, klaver,  Priit Sonn - juhendaja.

Õnnitleme esikoha puhul!